یادگیری زبان انگلیسی

در حال حاضر زبان انگلیسی، از زبان‌های رایج در دنیا است. مردم سراسر دنیا زبان انگلیسی را به عنوان زبان دوم پذیرفته‌اند. الفبای این زبان ساده و روان است. حتی برخی کشورها، این زبان را وارد سیستم آموزشی خود کرده‌اند. امروزه یادگیری این زبان بسیار مهم است. یادگیری زبان انگلیسی در مقایسه با زبان‌های دیگر، ساده و سریع‌تر است. برای یادگیری این زبان فقط کافیست چگونگی یادگیری‌ آن را انتخاب کنید. می‌توان گفت دوره‌های آنلاین و تلفنی زبان انگلیسی، سریع‌ترین راه یادگیری است.

دوره‌های آنلاین و تلفنی زبان انگلیسی

امروزه باتوجه به اهمیت یادگیری زبان انگلیسی، افراد زیادی خواهان یادگیری این زبان هستند. راه‌های زیادی برای یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد. دوره‌های آنلاین و تلفنی زبان انگلیسی، سریعترین و آسان‌ترین راه یادگیری است. این دوره‌ها مناسب برای افرادی است که شرایط یادگیری زبان انگلیسی به صورت حضوری در آموزشگاه را ندارند.

شرایط دوره‌های آنلاین و تلفنی زبان انگلیسی

دوره‌های آنلاین زبان انگلیسی

حاصل ماه‌ها تحقیقات و تلاش اساتید و کارشناسان زبان انگلیسی است. در این دوره‌ها، زبان آموزان همانند دوره‌های حضوری می‌توانند آموزش‌هایی موثر و مفید فراگیرند. دوره‌های آنلاین به صورت ترمیک برگزار می‌شوند. در طول ترم آموزش آنلاین، زبان آموزان توسط پشتیبان‌های مجرب و حرفه‌ای ارزیابی می‌شوند. در این دوره‌ها هیچ محدودیتی از جهت پرسش و پاسخ وجود ندارد. زبان آموزان می‌توانند تمام سوالات خود را مطرح کنند.
از ویژگی‌های دوره‌های آنلاین:

  • اساتید حرفه‌ای و مجرب
  • دوره‌های خصوصی و گروهی
  • شرکت در دوره‌ها از طریق تلفن همراه و تبلت
  • مشاوره و پشتیبانی مستمر توسط کارشناسان باتجربه

زبان آموزان ابتدا باید تعیین سطح شوند. بعد از تعیین سطح می‌توانند شرایط دوره آنلاین خود را انتخاب کنند. تعداد جلسات در این دوره‌ها بین 20 تا 24 جلسه است. زمان برگزاری دوره هم معمولا 90 دقیقه می‌باشد.

دوره‌های تلفنی زبان انگلیسی

این دوره‌ها اخیرا در ایران رواج یافته است. شرایط پرمشغله زندگی و کاری افراد باعث شکل گیری این دوره‌ها شده است. در این دوره‌های تلفنی، زبان آموزان در هر مقطع تحصیلی می‌توانند شرکت کنند. اساتید هر جلسه با زبان آموزان تماس می‌گیرند. در تماس تلفنی، زبان آموز موظف است که با استاد مربوطه انگلیسی صحبت کند. زمان هر تماس معمولا 20 دقیقه می‌باشد. همچنین ساعت و روز برگزاری جلسات کاملا به انتخاب زبان آموز می‌باشد.
از ویژگی‌های دوره‌های تلفنی:

  • برگزاری خصوصی دوره
  • اساتید حرفه‌ای
  • ارتباط مستقیم و توجه کامل استاد با زبان آموز به دلیل خصوصی بودن دوره

با همه این تفاسیر، اگر شرایط شرکت در کلاس‌های حضوری را ندارید، یکی از این دوره‌ها را انتخاب کنید. شما می‌توانید با ورود به وب سایت رسمی آموزشگاه plienglish و مشخص کردن دوره های آموزشی مدنظر به صورت حضوری و یا آنلاین از خدمات ارائه شده بهره مند شوید.