ثبت نام  زبان آموزان دوره های آنلاین آموزشگاه زبان PLi از سراسر کشور

زبان آموزان محترم آموزشگاه زبان پی ال آی، لطفا با مشورت استاد خود از طریق کلیک بر روی دگمه ورود به “کلاس آموزشی آنلاین” زیر نسبت ورود به کلاس مربوط به خود اقدام نمایید.

ورود به کلاس آنلاین PLi

سئوالات رایج آموزش مجازی

هر دوره از این کلاسها ۱۰ جلسه است. با حضور تصویری ۳ دانشجو اجرا میشود که در پایان هر جلسه آنلاین ، مطالبی که برای شما آماده شده در اختیار شما قرار می گیرد تا تمرین های مربوطه را انجام دهید. این مطالب طوری آماده شده اند که با خواندن و حل کردن تمرینهای موجود در آن، به محتوای درس ها تسلط پیدا کرده و آسوده تر و آماده تر در گفتگوهای کلاسی شرکت می کنید.مدت زمان هر کلاس آنلاین یک ساعت میباشد.

ثبت نام در کلاسهای مجازی بصورت آنلاین انجام می شود.
با مراجعه به سایت plienglish.net سامانه ثبت نام را انتخاب کنید. سامانه ثبت نام شما را به لینک مربوطه متصل کرده، بعد از انجام آزمون تعیین سطح، وارد گزینه “ثبت نام” شده، و مراحل ثبت نام را کامل کنید.

نرم افزارهای مربوط به کلاسهای آنلاین امکان برقراری ارتباط تصویری بدون مشکل و با کیفیت را به دلیل تعداد کم دانشجو دارا میباشد و کلاس ها با برقراری ارتباط تصویری زنده برگزار می شوند.

بطور تقریبی برای هر جلسه نزدیک به MB 30 از حجم اینترنت شما مصرف میشود.

زبان آموز مجاز به داشتن ۲ غیبت در هر ترم میباشد بدینگونه که جلسات آنلاین هر کلاس ضبط میشود و بعد از هر جلسه در دسترس زبان آموزان قرار می گیرد تا از جلسه ای که ایشان قادر به حضور نبودند، بهرمند شوند.

چنانچه داوطلب از زبان آموزان آموزشگاه پی ال آی باشد، میتواند با استفاده از سطح پنل کاربری خود در کلاس‌های آنلاین ثبت نام کند. داوطلبان غیر از آموزشگاه پی ال آی : چنانچه داوطلب پیش از این در آزمون تعیین سطح پی ال آی شرکت نکرده باشد می‌تواند از سرویس تعیین سطح غیر حضوری پی ال آی استفاده کند. جهت استفاده از این امکان فقط کافیست به پنل کاربری خود وارد شوید و نسبت به رزرو آزمون تعیین سطح غیرحضوری اقدام فرمایید.

این کلاسها تمام قابلیت های کلاس حضوری را دارا میباشند و آموزشگاه پی ال آی با در نظر گرفتن تعداد محدود دانشجو فرایند یادگیری و زمان صحبت در کلاس را فراهم آورده. کلاس های آموزش از راه دور برای افراد شاغل و پرمشغله، نوجوانان در حال تحصیل که فرصت شرکت در کلاسهای حضوری را ندارند، یک انتخاب ایده آل است. چرا که امکان حضور در کلاسهای مجازی در هر مکان و هر شهری که هستید وجود دارد. به این ترتیب در زمان و هزینه صرفه جویی می شود. علاوه بر این، این دوره ها بخاطر استفاده از محصولات چند رسانه ای مثل فیلم و موسیقی ، می تواند جذابیت خیلی بیشتری داشته باشد. همچنین، ویدئوی ضبط شده کلاسها به شما امکان مرور مطالب درسی را میدهد.

تمام فعالیت های شما در طول جلسات از قبیل تماشای ۲۰ دقیقه از یک سریال ، یادگیری محتوای متن یک آهنگ ، انجام فایل ارسالی تمرین های مشخص شده و مشارکت در بحث های گروهی و کلاسی در داخل سیستم آموزشی ثبت می شود. این اطلاعات، هم برای تعیین نمره فعالیت های کلاسی استفاده میشود و نیز مدرس بازخوردهایی را به فعالیت های هر زبان آموز ارائه میدهد که اشکالات احتمالی را رفع شود.

در صورت بروز هرگونه مشکل فنی میتوانید با پشتیبانی تماس بگیرید. شماره های پشتیبانی:
۰۲۱-۸۸۰۳۱۹۳۶
۰۹۱۲۷۳۰۷۸۲۹
ساعات پاسخگویی ۸:۳۰ الی ۲۱

کلاس های ترمیک و یک روز در هفته از ۲۰۰ الی ۳۰۰ هزار بسته به سطح زبان آموز متغیر است. بله امکان عودت وجه بدون کسر هیچ درصدی وجود دارد. زبان آموز می بایست به صورت تلفنی درخواست استرداد خود را به دپارتمان پشتیبانی اعلام نماید. پس از احراز هویت توسط دپارتمان مالی ، استرداد زبان آموزان صورت می پذیرد. مطابق با قانون اموزشی موسسه زبان پی ال آی، استرداد تنها تا ۲۴ ساعت قبل از شروع کلاس مجاز می باشد و در صورت شروع کلاس از این امکان معذور خواهیم بود.